Wiadomości z Sosnowca

Podwórkowy MopsikoBus

  • Dodano: 2022-06-28 10:15

Wakacje to czas wypoczynku, relaksu oraz przygotowanie się do nowych wyzwań. Chcemy, żeby ten czas był wykorzystywany przez dzieci aktywnie, ciekawie i twórczo. Z myślą o tych, którzy nie wyjadą poza miasto, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu, po raz kolejny zaplanował dodatkowe atrakcje wakacyjne.

MopsikoBus w Sosnowcu

W ramach projektu „Podwórkowy MopsikoBus” odwiedzimy place zabaw oraz rejony oddalone od centrum miasta. Nasza świetlica objazdowa wypełniona pracownikami socjalnymi, animatorami MOPS zachęcać będzie do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Przygotowana ciekawa oferta tj. wspólne zabawy, konkursy z nagrodami, poczęstunek, zabawy edukacyjne będzie zachęcać do aktywności na świeżym powietrzu oraz integracji rodziców, opiekunów z dziećmi. Dodatkową atrakcją będzie eksponowany zabytkowy autobus, dostępny również do zwiedzania.

Serdecznie zapraszamy dzieci, ich rodziców, opiekunów oraz wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w zaplanowanych imprezach. Partnerem w realizacji projektu jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu oraz MOSiR w Sosnowcu.
Szczegóły imprezy na plakacie poniżej.

Podwórkowy MopsikoBus

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również