Wiadomości z Sosnowca

Podwórkowy MopsikoBus

  • Dodano: 2022-06-28 10:15

Wakacje to czas wypoczynku, relaksu oraz przygotowanie się do nowych wyzwań. Chcemy, żeby ten czas był wykorzystywany przez dzieci aktywnie, ciekawie i twórczo. Z myślą o tych, którzy nie wyjadą poza miasto, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu, po raz kolejny zaplanował dodatkowe atrakcje wakacyjne.

MopsikoBus w Sosnowcu

W ramach projektu „Podwórkowy MopsikoBus” odwiedzimy place zabaw oraz rejony oddalone od centrum miasta. Nasza świetlica objazdowa wypełniona pracownikami socjalnymi, animatorami MOPS zachęcać będzie do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Przygotowana ciekawa oferta tj. wspólne zabawy, konkursy z nagrodami, poczęstunek, zabawy edukacyjne będzie zachęcać do aktywności na świeżym powietrzu oraz integracji rodziców, opiekunów z dziećmi. Dodatkową atrakcją będzie eksponowany zabytkowy autobus, dostępny również do zwiedzania.

Serdecznie zapraszamy dzieci, ich rodziców, opiekunów oraz wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w zaplanowanych imprezach. Partnerem w realizacji projektu jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu oraz MOSiR w Sosnowcu.
Szczegóły imprezy na plakacie poniżej.

Podwórkowy MopsikoBus

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.