Wiadomości z Sosnowca

Pijany mężczyzna chciał przekupić policjantów

  • Dodano: 2019-01-15 08:45, aktualizacja: 2019-01-15 10:08

Policjanci z ogniwa patrolowego komisariatu V w Sosnowcu zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który, by uniknąć pobytu w izbie wytrzeźwień po urządzonej przez siebie awanturze, zaproponował im "po flaszce na głowę" w zamian za zwolnienie. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Może mu grozić do 2 lat więzienia.

Mężczyźni awanturowali się przed sklepem monopolowym

Policjanci zostali wysłani przez dyżurnego w rejon jednego ze sklepów monopolowych w dzielnicy Kazimierz Górniczy, gdzie, jak wynikało ze zgłoszenia, grupa mężczyzn miała się awanturować i pić alkohol. W trakcie interwencji jeden z mężczyzn, wykrzykując wulgarne słowa, usiłował się oddalić, jednak policjanci szybko go schwytali. Później, już w radiowozie, mężczyzna zmienił „taktykę” i zaproponował policjantom: "po flaszce na głowę i będzie po sprawie”. Chciał tym samym uniknąć pobytu w izbie wytrzeźwień. 

Próba przekupstwa jest przestępstwem

Policjanci pouczyli go, że już sama propozycja jest przestępstwem, 35-latek jednak nie zamierzał odpuścić. Ostatecznie został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty, a w trakcie przesłuchania przyznał się do winy. Za próbę skorumpowania policjantów może teraz trafić do więzienia nawet na 2 lata.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Milicja

    Hahahah ta policja to debile po flaszce na glowe hahaha jak WY sie nie wstydzicie pisac o vzums takim za loda moze chcial was przekupic pajace

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.