Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Nieudana transakcja

  • Dodano: 2018-01-12 09:15

Wywiadowcy Wydziału Prewencji KMP w Sosnowu w rejonie Pogoni zatrzymali dwóch mieszkańców Sosnowca. Jeden z mężczyzn posiadał przy sobie narkotyki, natomiast drugi został zatrzymany w związku z ich udzielaniem

Wieczorem przed jednym z marketów położonych w rejonie dzielnicy Pogoń sosnowieccy wywiadowcy zauważyli mężczyznę, który oczekiwał na parkingu i nerwowo się rozglądał. Po chwili podszedł do niego młody mężczyzna i po wymianie kilku zdań wręczył rozmówcy foliowe zawiniątko. Policjanci podjęli czynności w związku z podejrzeniem przekazani substancji zabronionych. Instynkt po raz kolejny nie zawiódł funkcjonariuszy. W foliowym zawiniątku które zostało przekazane znajdowała się amfetamina. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani.

W toku dalszych czynności okazało się, iż poza amfetaminą mężczyzna posiadał także przy sobie marihuanę. Z kolei w trakcie wykonywanych czynności przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny, który przekazał narkotyki policjanci ujawnili kilogram krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzowych.

Najnowsze informacje z Sosnowca w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.