Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Nieudana transakcja

  • Dodano: 2018-01-12 09:15

Wywiadowcy Wydziału Prewencji KMP w Sosnowu w rejonie Pogoni zatrzymali dwóch mieszkańców Sosnowca. Jeden z mężczyzn posiadał przy sobie narkotyki, natomiast drugi został zatrzymany w związku z ich udzielaniem

Wieczorem przed jednym z marketów położonych w rejonie dzielnicy Pogoń sosnowieccy wywiadowcy zauważyli mężczyznę, który oczekiwał na parkingu i nerwowo się rozglądał. Po chwili podszedł do niego młody mężczyzna i po wymianie kilku zdań wręczył rozmówcy foliowe zawiniątko. Policjanci podjęli czynności w związku z podejrzeniem przekazani substancji zabronionych. Instynkt po raz kolejny nie zawiódł funkcjonariuszy. W foliowym zawiniątku które zostało przekazane znajdowała się amfetamina. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani.

W toku dalszych czynności okazało się, iż poza amfetaminą mężczyzna posiadał także przy sobie marihuanę. Z kolei w trakcie wykonywanych czynności przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny, który przekazał narkotyki policjanci ujawnili kilogram krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzowych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.