Wiadomości z Sosnowca

Mobilne Biuro Programu Czyste powietrze we wtorek w Sosnowcu

  • Dodano: 2020-07-14 10:30

Wystartowało Mobilne Biuro Programu Czyste Powietrze we wtorek, 14 lipca, dojedzie do Sosnowca. Stanie na popularnej Patelni.

Biuro na Plac Stulecia stanie od godziny 10:30 do 13:00

Eksperci z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach będą odpowiadać na pytania dotyczące termomodernizacji czy wymiany tzw. kopciuchów oraz co najważniejsze pomogą wypełnić wnioski o dotacje.

Sosnowiec to kolejna gmina w województwie śląskim na trasie Mobilnego Biura. Co będzie się odbywało w biurze? Spotkania na żywo z osobami, które doradzą w kwestii możliwych rozwiązań termomodernizacyjnych, czy też pokażą, jak wypełnić wniosek w programie.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Justyna

    Bardzo fajnie, że tworzą się takie ułatwienia dla beneficjentów programu. Sama skorzystałam jakiś czas temu z tego programu. Ekologia mojego urządzenia to pierwsza sprawa, ale wygoda użytkowania kotła EEI PELLETS to już mistrzostwo! Polecam wszystkim, którzy szukają ekologicznych rozwiązań w przystępnej cenie i dobrej jakości!

  • Zbigniew

    Nie tylko w Sosnowcu jest taki mobilny program . Sądzę ,że trzeba uświadamiać ludzi o korzyściach z programu . Widzimy ,że coraz więcej osób skorzystało i cieszą się dobrymi kotłami . Ale jeszcze są , istnieją piece i węgiel . Naprawdę warto , zachęcam również . Każdy ma prawo do czystego powietrza .Z dotacji sam uzyskałem kocioł z certyfikatem ecodesing eei-pellets Polski sprawdzony kocioł polecam

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.