Wiadomości z Sosnowca

Loteria PIT-rozlicz podatek w Sosnowcu!

  • Dodano: 2022-04-26 10:30

Wystartowała kolejna edycja akcji „Loteria PIT-rozlicz podatek w Sosnowcu”. Do wygrania rower elektryczny, hulajnogi oraz rowery trekkingowe i vouchery do sklepu rowerowego.

Loteria to jeden ze sposobów miasta na przyciągnięcie nowych, ale i zatrzymanie obecnych mieszkańców miasta, pozytywnie przyczyniając się do trendów demograficznych oraz pokazując, że warto płacić podatki właśnie w Sosnowcu.

Jak się zgłosić?

Na jeden z podanych niżej sposobów:

  • Wyślij zgłoszenie w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej loterii www.loteriapitsosnowiec.pl
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy w formie papierowej i wrzuć go do urny w budynku Urzędu Miejskiego przy alei Zwycięstwa 20

– Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2022. Należy pamiętać aby złożyć PIT za 2021 rok w sosnowieckim urzędzie skarbowym oraz wskazać Sosnowiec jako miejsce zamieszkania w zeznaniu podatkowym. Losowanie nagród odbędzie się 9 czerwca 2022 roku – mówi Anna Mastalerz z Wydziału Rozwoju i Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego.

To już szósta edycja loterii PIT-owej w Sosnowcu

W ubiegłym roku padł rekord dopuszczonych głosów – było ich aż 5469.

– 833 osoby, które wzięły udział w loterii w ubiegłym roku po raz pierwszy rozliczyło podatek w Sosnowcu. Zobaczymy jak będzie w tym roku. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w loterii. Pamiętajmy, że płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również