Wiadomości z Sosnowca

Kwiatowa Dolina rośnie w Sosnowcu

  • Dodano: 2021-04-29 10:00

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy sosnowiecki MZBM-TBS zakończy budowę 15 domów jednorodzinnych przy ulicy Rydza-Śmigłego. Wszystkie domy mają już właścicieli, a spółka rozpisała przetarg na budowę kolejnych budynków w ramach „Kwiatowej Doliny”.

Realizacja dwóch pierwszych dwóch etapów i szybka sprzedaż domów zachęciła spółkę do kontynuowania projektu. W trzecim etapie powstanie 18 domów w identycznym stylu do obecnie budowanych. Wszystkie będą miały taką samą powierzchnię użytkową 110 m2.

– Zainteresowanie kolejnym etapem budowy jest bardzo duże, odbieramy w tej sprawie masę telefonów – mówi Agnieszka Czechowska-Kopeć, prezes MZBM-TBS.

Projekt przewiduje, że na parterze domu będzie salon wraz z aneksem kuchennym i łazienka. Na piętrze jest miejsce na cztery pokoje oraz łazienkę. Każdy dom będzie miał również garaż.

Cena za poszczególne budynki, które powinny powstać w 11 miesięcy od podpisania umowy, będzie znana po wyłonieniu wykonawcy.

Cały projekt „Kwiatowej Doliny” składa się z 4 etapów. W ostatnim powstanie planowana jest budowa 10 budynków z garażami.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.