Wiadomości z Sosnowca

Koncert Darii Zawiałow w Parku w Kazimierzu

  • Dodano: 2020-09-08 16:30, aktualizacja: 2020-09-09 09:05

11 września o godz. 19.00 w, w Parku im. Jacka Kuronia w Kazimierzu odbędzie się koncert Darii Zawiałow HELSINKI TOUR 3.0.

Koncert Darii Zawiałow został przeniesiony do amfiteatru Muszelka w Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu przy ul. Armii Krajowej 94 w związku z pandemią koronawirusa. Na koncercie nie obowiązują numery miejsc, które Państwo zakupili. Ze względu na wyjątkową sytuację bardzo prosimy o wyrozumiałość i zajmowanie miejsc przydzielanych przez obsługę. Jednocześnie informujemy, że podczas koncertu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu 1,5 metra podczas przemieszczania się po obiekcie. Prosimy również o zapoznanie się z Zasadami bezpieczeństwa udziału w przedsięwzięciach kulturalnych organizowanych przez Miejski Klub im. Jana Kiepury i przyniesieniu pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia.

DARIA ZAWIAŁOW - HELSINKI TOUR 3.0

Sukcesy pierwszej i drugiej odsłony trasy, wyprzedane sale i wiele pytań o kolejne koncerty skłoniły zespół do ruszenia w trzecią odsłonę trasy pod tytułem, Helsinki Tour 3.0. Dodatkową motywacją są doskonale przyjęte przez publiczność single z albumu Helsinki.

Ciągła obecność Szarówki, Hej Hej, czy Punk Fu! na wysokich rotacjach odtworzeń, wysokich miejscach na listach przebojów sprawiają, że zapotrzebowanie na koncerty stale utrzymuje się na wysokim poziomie. Daria Zawiałow z kolegami z zespołu wychodzi temu naprzeciw. Zimą i wiosną 2020 odwiedzą miejsca do których Helsinki jeszcze nie zawitały i miasta, w których zabrakło biletów na długo przed koncertami.

11.09.2020 godzina 19:00

Amfiteatr Muszelka
ul. Armii Krajowej 94, Sosnowiec

 
Bilety w cenie: (m. siedzące) - 69,00zł / (m. stojące) - 59,00zł

Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją:

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I PRZEDSIĘWZIĘCIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI KLUB IM. JANA KIEPURY.

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl w kasie Sali Widowiskowo - Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.