Wiadomości z Sosnowca

Kalendarz adwentowy w stylu EKO – bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci i opiekunów

  • Dodano: 2021-11-17 10:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6-14 lat do udziału w warsztatach plastycznych „Kalendarz adwentowy w stylu EKO”. Warsztaty organizowane są w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Edukacji Globalnej 2021. Odbędą się one w dniu 22 listopada 2021 o godz. 17.00 w Sali Edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom 0).

Ostatni dzień zapisów na warsztaty

Ilość miejsc na bezpłatnych warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie materiały niezbędne do wykonania pracy zapewnia Organizator. 

Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie karty zgłoszeniowej, podpisanie jej przez rodzica/opiekuna prawnego oraz przesłanie jej skanu lub zdjęcia na adres e-mail: promocja@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczenie osobiście do Informatorium (ul. Kościelna 11, poziom I) w godzinach otwarcia placówki. Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie internetowej Organizatora: www.biblioteka.sosnowiec.pl. 

Uwaga - istnieje możliwość udziału w warsztatach dziecka wraz z rodzicem/opiekunem. Należy wówczas wypełnić również kartę zgłoszenia osoby pełnoletniej. 

Kalendarz adwentowy w stylu EKO – bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci i opiekunów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również