Wiadomości z Sosnowca

Helios zaprasza na Mini Maraton Matrix!

  • Dodano: 2021-12-10 14:00

W środowy wieczór, 22 grudnia o godzinie 20.00, we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce, odbędą się porywające seanse prezentujące absolutny klasyk gatunku SciFi i jego fantastyczną kontynuację. Nocne Maratony Filmowe zaprezentują wówczas Mini Maraton Matrix z długo wyczekiwaną premierą filmu „MARTIX ZMARTWYCHWSTANIA”!

Kino Helios - Sosnowiec

Nocne Maratony Filmowe zapraszają na wyjątkową ucztę filmową! Podczas jednego wieczoru na wielki ekran powróci pierwsza część tej wybitnej serii – MATRIX oraz premierowo, najnowsza odsłona kultowego cyklu - MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA. Na widzów, poza porywającą fabułą, czekają niesamowite efekty specjalne, doskonała ścieżka dźwiękowa oraz zjawiskowe sceny walk.

„Matrix” prezentuje historię Neo - genialnego hakera. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz - człowiek, który obiecuje przekazać mu wiedzę o rzeczywistości, w jakiej żyje. Prawdę o dwóch światach: prawdziwym i wygenerowanym, który ma tylko udawać rzeczywistość. Neo przystaje do grupy Morfeusza i zaczyna dostrzegać, że świat, w którym egzystował to fikcja, a jego życiem ktoś kierował. Kolejne stopnie wtajemniczenia stawiają przed Neo nowe pytania. Czym jest Matrix i komu służy? 

„Matrix Zmartwychwstania” to długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części - Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss - w rolach słynnych postaci Neo i Trinity. Jedno jest pewne - emocje związane ze zderzeniem dwóch światów jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą zasnąć żadnemu z widzów. 

Odkryj wraz z bohaterami szokującą prawdę o otaczającym nas świecie i przekonaj się, czy Neo będzie wybrańcem, który pokona Matrix! Szczegółowe informacje dotyczące najnowszej odsłony projektu Nocne Maratony Filmowe oraz możliwość zakupu biletów na Mini Maraton Matrix dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nmf_Matrix. 

Helios zaprasza na Mini Maraton Matrix!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.