Wiadomości z Sosnowca

Grzesiek Maciąg w sosnowieckim "Kwadransie twarzą w twarz"

  • Dodano: 2024-01-31 12:30

Kolejnym gościem "Kwadransa twarzą w twarz", kulturalnego talk show Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, jest Grzesiek Maciąg – fotograf, zdobywca statuetki Viva! Photo Awards.

Przed nami kolejne spotkanie talk show

Grzesiek Maciąg – Rocznik 82. Pasjonat fotografii. Od 2006 roku w klubie Jurassic Photo Team w grupie ponad 30 pasjonatów fotografii z okolic Jury Krakowsko-Częstochowskiej, której jest obecnie wiceprezesem. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego. Uczestnik wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Jest też laureatem nagrody w kategorii reportaż w 14. edycji prestiżowego VIVA! FOTO AWARDS 2022. Jego zdjęcia nie pozwalają przejść obok nich obojętnie – sprawdźcie sami!

“Kwadrans twarzą w twarz” to pierwszy zagłębiowski talk show! Projekt ma na celu przedstawienie sylwetek naszych lokalnych, „kulturalnych” bohaterów – osób, które poprzez swoje projekty i sukcesy pokazują, że Sosnowiec to miasto nietuzinkowych osobowości, utalentowanych ludzi, pozytywnie zakręconych artystów.

Autorki projektu, Alicja Ludwichowska i Klaudia Pluta – która jest równocześnie gospodarzem każdego z odcinków – zaplanowały na początek serię wywiadów z ludźmi ze świata kultury pochodzącymi z Sosnowca. Ich goście, niezależnie od dziedziny w jakiej się specjalizują, będą osobami, które zdobywają szczyty swoich możliwości, a wręcz przekraczają swe granice, nie boją się wyzwań, są kreatywni, czasem wręcz szaleni w realizowaniu swoich wizji. Łączy ich na pewno jedno – pasja i zaangażowanie w to, co robią.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również