Wiadomości z Sosnowca

Gala finałowa 4. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej

  • Dodano: 2018-12-12 08:00, aktualizacja: 2018-12-12 08:30

14 grudnia 2018 o godz. 11.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 odbędzie się uroczysta gala kończąca 4. Sosnowiecką Jesień Teatralną.

Organizator – Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu, dokona podsumowania całego przedsięwzięcia oraz przedstawi prezentację multimedialną z przebiegu całej imprezy. Następnie jury konkursu „Teatr w bibliotece” wręczy nagrody na najciekawszą dekorację teatralną, wykonaną w wybranej filii bibliotecznej.  Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy wysłuchają koncertu młodych utalentowanych artystów z Zespołu Szkół Muzycznych im. Jana Kiepury w Sosnowcu. Nagrodą dla wszystkich uczestników konkursowych zmagań będzie możliwość obejrzenia  bajki literacko-muzycznej „Marzenia małej pacynki, czyli jak drewniana kukiełka chciała zostać wielkim aktorem”, przygotowanej we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 6 w Sosnowcu.

Serdecznie zapraszamy!

Gala jest jedną z propozycji zawartych w programie 4. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej, dofinansowanej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach programu „Partnerstwo dla Książki". Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka.sosnowiec.pl, ulotkach i afiszach.Patronem medialnym wydarzenia jest portal Sosnowiecki.pl.
Patronat portalu Sosnowiecki.pl

Gala finałowa 4. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również