Wiadomości z Sosnowca

Długosza z kanalizacją i nową nawierzchnią

  • Dodano: 2020-08-19 09:30

Sosnowieckie Wodociągi zakończyły prace związane z przebudową sieci kanalizacji sanitarnej wzdłuż 400-metrowego odcinka ulicy Długosza, aż do skrzyżowania z DK94.

Roboty były skoordynowane z trwającą przebudową skrzyżowania DK94 i ulicy Długosza, tak by po zakończeniu inwestycji oddać mieszkańcom kompleksowo przebudowaną drogę. Koszt wszystkich prac wyniósł nieco ponad 700 tys. zł.

Wykonawca zakończył już przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej. Ale to nie kończyło jego prac, ponieważ zadanie obejmowało również wykonanie nowego chodnika oraz nowej drogi na odcinku od miejsca w którym droga była przebudowana w ramach wykonywania ronda, aż do skrzyżowania z ulicą Jagieły. Ostatni fragment ulicy Długosza zostanie wyremontowany przez firmę zajmującą się przebudową DK94.


Źródło: UM Sosnowiec

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • baca

    jezdnia ani chodniki do dzis -11.01.21nie zostały wyremontowane....wiec nie wiem kto takie bzdury pisze....druga rzecz,to likwidacja swiatel na wysokosci ,środuli ..jak stał,tak stoi i nic nie wskazuje ,ze sie to zmieni...haslo,ze idzie o likwidacje korkow,jakby bylo klamstwem...co to zreszta mialoby zmienic,jak kawalek dalej jest sygnalizacja,a a chwile nastepna...chyba tylko o to poszlo zeby miliony przytulic....z piecow smierdzi jak smierdzialo,alboi gorzej...tego tematu sie nie rusza,bo co na tym mozna zarobic?dodam tez ,ze woda jak ciekla ..tak cieknie...czego na zdjeciu nie widac

  • baca

    jezdnia ani chodniki do dzis -11.01.21nie zostały wyremontowane....wiec nie wiem kto takie bzdury pisze....druga rzecz,to likwidacja swiatel na wysokosci ,środuli ..jak stał,tak stoi i nic nie wskazuje ,ze sie to zmieni...haslo,ze idzie o likwidacje korkow,jakby bylo klamstwem...co to zreszta mialoby zmienic,jak kawalek dalej jest sygnalizacja,a a chwile nastepna...chyba tylko o to poszlo zeby miliony przytulic....z piecow smierdzi jak smierdzialo,alboi gorzej...tego tematu sie nie rusza,bo co na tym mozna zarobic?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.