Wiadomości z Sosnowca

Bob Dylan: huczna osiemdziesiątka – piąta odsłona Przestrzeni Słowa!

  • Dodano: 2021-05-31 12:00

17 czerwca 2021 o godz. 18.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu odbędzie się literacko-muzyczne wydarzenie pn. „Zaśpiewam Ci piosenkę o starym człowieku: Bob Dylan - 80. urodziny” odbywające się w ramach cyklicznego przedsięwzięcia artystycznego Przestrzeń Słowa.

Impreza będzie składała się z dwóch części

W pierwszej zapraszamy na spotkanie z wybitnymi znawcami twórczości Dylana, a także fundamentalnymi postaciami świata literackiego: tłumaczem, dziennikarzem, autorem książek i muzykiem Filipem Łobodzińskim oraz poetą, krytykiem literackim i tłumaczem Jerzym Jarniewiczem. Rozmowę poprowadzi Szymon Kloska. Po - zajmującej zapewne - dyskusji odbędzie się koncert grupy dylan.pl. Doskonali muzycy, powołując do życia niniejszy muzyczny projekt dedykowany Dylanowi, zrewolucjonizowali recepcje jego twórczości, dodatkowo, dzięki nowym i nowatorskim tłumaczeniom Filipa Łobodzińskiego otwarli z przytupem nowy rozdział dyskusji nad fenomenem jego twórczości.     

Wstęp na spotkanie możliwy będzie tylko z bezpłatną wejściówką (100 wejściówek do odbioru w Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki – poziom I, w godz. otwarcia placówki). Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalne są rezerwacje telefoniczne wejściówek (nr tel. 574 480 779). 

Uczestnicy wydarzeń kulturalnych w Zagłębiowskiej Mediatece zobligowani są do:

  • dezynfekcji dłoni natychmiast po wejściu do obiektu oraz podczas opuszczania obiektu.
  • używania maseczki ochronnej zakrywającej usta i nos od momentu wejścia do opuszczenia budynku MBP.
  • okazania przy wejściu pobranej wcześniej z Informatorium wejściówki oraz wrzucenia do urny wypełnionego Oświadczenia z danymi potrzebnymi do kontaktu w razie potwierdzenia przypadku koronawirusa podczas imprezy. Formularze z oświadczeniem można otrzymać wraz z wejściówką w Informatorium lub pobrać ze strony www.biblioteka.sosnowiec.pl
  • zachowania dystansu 1,5 m podczas wejścia do obiektu, na korytarzach i w miejscach, w których organizowane są imprezy.
Bob Dylan: huczna osiemdziesiątka  – piąta odsłona Przestrzeni Słowa!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.