Wiadomości z Sosnowca

Bezpłatne konsultacje

  • Dodano: 2010-08-03 14:45

Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia  uczestniczy w ogólnopolskim projekcie finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 2.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, pt. "Wsparcie systemu kompleksowych usług informacyjnych dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą…". W ramach tego przedsięwzięcia, pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, prowadzony jest Punkt Konsultacyjny świadczący bezpłatne usługi informacyjne dla przedsiębiorców i osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą.

 

Udzielane w ramach Punktu informacje dotyczą szerokiego spektrum zagadnień, w tym m.in. administracyjno-prawnych aspektów podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej, dostępnej oferty finansowania zewnętrznego (głównie w formie dotacji, preferencyjnych pożyczek itp.), a także z tematyki związanej z finansami, marketingiem itd. Nasz Punkt Konsultacyjny zlokalizowany jest w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 6a, gdzie profesjonalnie przygotowani konsultanci przyjmują klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. Ponadto w formie dyżurów bezpłatne usługi informacyjne świadczone są w:

Podstrefie Sosnowiecko - Dąbrowskiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Sosnowcu przy ul. Modrzejowskiej 32b (wejście od ul. Małachowskiego), w trzecią środę miesiąca w godzinach 10:00–14:00,
Urzędzie Miejskim w Zawierciu przy ul. Piastowskiej 1, w pierwszą i czwartą środę miesiąca w godzinach 10:00–14:00,
Starostwie Powiatowym w Myszkowie przy ul. Pułaskiego 6, w drugi wtorek miesiąca w godzinach 10:00–14:00.
Przyjmując za cel szeroko zakrojony rozwój przedsiębiorczości w naszym regionie, zapraszamy Państwa do współpracy w ramach projektu, polegającej na dotarciu z informacją o tej formie profesjonalnego wsparcia do osób zainteresowanych, którymi mogą być Państwa klienci.

Wyrażamy nadzieję, że przedstawiona forma wspierania przedsiębiorczości spotka się z Państwa zainteresowaniem i poparciem, i możliwym będzie rozpropagowanie działalności Punktu Konsultacyjnego także w Państwa obszarze działania.

 

Na Państwa pytania lub wątpliwości z przyjemnością odpowiedzą pracownicy Fundacji:

Elżbieta Dobrzańska, tel.: (0-32) 764-22-99 wew. 35; e-mail: e.dobrzanska@frapz.org.pl

Mariusz Smurzyński, tel.: (0-32) 764-22-99 wew. 46; e-mail: m.smurzynski@frapz.org.pl

Paweł Knop, tel.: (0-32) 764-22-99 wew. 22; e-mail: p.knop@frapz.org.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również