Wiadomości z Sosnowca

18-latka próbowała popełnić samobójstwo w Sosnowcu. Była pod wpływem alkoholu

 • Dodano: 2019-02-18 06:30, aktualizacja: 2019-02-18 09:09

W poniedziałek 11 lutego 2019 r. funkcjonariusze sosnowieckiej Komendy dokonali penetracji torowisk w rejonie ul. 3 Maja, w związku ze zgłoszeniem o kobiecie, która usiłuje popełnić samobójstwo poprzez rzucenie się pod pociąg. Na miejscu ujawnili 18-letnią mieszkankę Tychów, która miała zamiar odebrać sobie życie.

Przebieg zdarzenia

Po godzinie 20 dnia 11 lutego 2019 r. dyżurny Komisariatu Policji I w Sosnowcu otrzymał zgłoszenie związane z możliwością usiłowania popełnienia samobójstwa przez kobietę w rejonie torowiska przy ul. 3 Maja. Niezwłocznie na miejsce skierowano patrole celem weryfikacji interwencji. Jako pierwsi na miejsce przybyli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Sosnowcu, którzy zauważali młodą kobietę stojącą przy torach. Zachowywała się ona nerwowo. Funkcjonariusze niezwłocznie zabrali ją w bezpieczne miejsce. Jak ustalili kobieta chciała popełnić samobójstwo poprzez rzucenie się pod pociąg. Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało dziewczynę do Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Wymieniona była pod wpływem alkoholu.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • Antonina

  Nie raz sama chętnie bym to samo zrobiła tyle mam problemów ze Az się nie chce żyć

 • W internecie nic nie ginie

  Ja jakbym miał iść się zabijać, to znam inną miejscówkę, nie tam gdzie ona koło 3 maja, nie koło sobieskiego, ale blisko tam gdzie ona chciała to zrobić, można tak powiedzieć że bliżej plejady

  • W internecie nic nie ginie
   2019-02-24 19:54
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.