Wiadomości z Sosnowca

18-latka próbowała popełnić samobójstwo w Sosnowcu. Była pod wpływem alkoholu

 • Dodano: 2019-02-18 06:30, aktualizacja: 2019-02-18 09:09

W poniedziałek 11 lutego 2019 r. funkcjonariusze sosnowieckiej Komendy dokonali penetracji torowisk w rejonie ul. 3 Maja, w związku ze zgłoszeniem o kobiecie, która usiłuje popełnić samobójstwo poprzez rzucenie się pod pociąg. Na miejscu ujawnili 18-letnią mieszkankę Tychów, która miała zamiar odebrać sobie życie.

Przebieg zdarzenia

Po godzinie 20 dnia 11 lutego 2019 r. dyżurny Komisariatu Policji I w Sosnowcu otrzymał zgłoszenie związane z możliwością usiłowania popełnienia samobójstwa przez kobietę w rejonie torowiska przy ul. 3 Maja. Niezwłocznie na miejsce skierowano patrole celem weryfikacji interwencji. Jako pierwsi na miejsce przybyli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Sosnowcu, którzy zauważali młodą kobietę stojącą przy torach. Zachowywała się ona nerwowo. Funkcjonariusze niezwłocznie zabrali ją w bezpieczne miejsce. Jak ustalili kobieta chciała popełnić samobójstwo poprzez rzucenie się pod pociąg. Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało dziewczynę do Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Wymieniona była pod wpływem alkoholu.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • Antonina

  Nie raz sama chętnie bym to samo zrobiła tyle mam problemów ze Az się nie chce żyć

 • W internecie nic nie ginie

  Ja jakbym miał iść się zabijać, to znam inną miejscówkę, nie tam gdzie ona koło 3 maja, nie koło sobieskiego, ale blisko tam gdzie ona chciała to zrobić, można tak powiedzieć że bliżej plejady

  • W internecie nic nie ginie
   2019-02-24 19:54
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.