Wiadomości z Sosnowca

​ Kolejny sukces - TRZY dofinansowania dla sosnowieckiej Biblioteki!

  • Dodano: 2021-03-12 14:30

MBP w Sosnowcu ponownie może się pochwalić ogromnym sukcesem. Zgłoszone do konkursu grantowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego projekty: „Akcja – ilustracja, czyli kreatywne lato z biblioteką", „Fantastyka2021” oraz "7. Sosnowiecka Jesień Teatralna", otrzymały dofinansowania opiewające na niebagatelne kwoty: 40 000, 20 022 i 32 088 zł. 

Dzięki otrzymanym dofinansowaniom, latem 2021 roku Biblioteka zorganizuje dwumiesięczną letnią akcję dla dzieci, poświęconą tym razem sztuce ilustracji i szeroko rozumianej plastyce. Wczesną jesienią MBP skupi się natomiast na miłośnikach literatury fantastycznej, zabierając ich w tygodniową podróż do światów, w których wszystko jest możliwe. Następnie - siódmy już rok z rzędu – uczestnicy Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej będą mogli zagłębić się w temat teatru jako syntezy sztuk. Brzmi ciekawie, prawda?

Szczegóły projektów będą systematycznie publikowane na stronie MBP: www.biblioteka.sosnowiec.pl, ale już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w przygotowanych wydarzeniach. Wspólnie z pewnością nie będziemy się nudzić!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.