Policja szuka sprawcy kradzieży kurtek w centrum handlowym. Rozpoznajesz?
Policjanci z Komisariatu Policji I w Sosnowcu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło 31 stycznia tego roku na terenie jednego ze sklepów mieszczących się w centrum handlowym przy ulicy Sienkiewicza. Wtedy też nieznany sprawca, którego wizerunek został opublikowany, ukradł 7 sztuk kurtek o łącznej wartości ponad 3000 złotych.
Kradzież w centrum handlowym w Sosnowcu
Sprawca ukradł siedem sztuk kurtek o łącznej wartości ponad 3000 złotych. Do kradzieży doszło 31 stycznia tego roku na terenie jednego ze sklepów w centrum handlowym przy ulicy Sienkiewicza w Sosnowcu. Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na podstawie których ustalono wizerunek mężczyzny.
-Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu. Informacje można przekazywać telefonicznie (także anonimowo) pod numerem: 47 852 01 00 – przekazują policjanci.

![Wyłączenia prądu w Sosnowcu. Sprawdź, gdzie nie będzie prądu [09.03-13.03]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/03/free-3-1.webp)



![Siedem dni pełnych emocji! Najciekawsze wydarzenia w regionie [6-12 marca]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/03/Pixa-28.webp)













Dodaj komentarz