Nabór do Klubu Senior+

Czas czytania: 1 min.

Jesteś aktywnym mieszkańcem Sosnowca i 60latkiem+, chcesz dać coś z siebie, działać wolontarystycznie na rzecz innych osób, pomagać potrzebującym wsparcia? Przyjdź do otwartego przy ul. Jodłowej 4 w Sosnowcu Klubu „Senior+” – codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 18:00.

Do dyspozycji sala spotkań z aneksem kuchennym, pokój klubowy, stanowisko komputerowe oraz przede wszystkim możliwość zawarcia nowych znajomości i  czynne uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności.

W Klubie będą organizowane zajęcia edukacyjne – w tym językowe, kulturalno-oświatowe, aktywności ruchowej, sportowo-rekreacyjne, a także aktywizujące społecznie.

Uczestnictwo w klubie nie wymaga skomplikowanych procedur administracyjnych, wystarczy deklaracja uczestnictwa.

Ilość miejsc ograniczona.

Autor / Źródło
Wioletta Baborska / UM Sosnowiec

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe