Kolejne sukcesy zawodników Sosnowieckiego Klubu Karate
Wincenty Szczesio zawodnik Sosnowieckiego Klubu Karate zdobył złoto, zarówno w kata, jak i kumite podczas X Ogólnopolskiego Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Katowice.
Kolejne medale dla zawodników z Sosnowca
To nie jedyny nagrodzony zawodnik Sosnowieckiego Klubu. Jan Koryciński zajął 1. miejsce w kumite oraz zdobył brąz w kata. Brązowe medale w kumite trafiły do Hanny Pawlak i Oleksandra Chybisova. W zawodach wzięło udział 374 uczestników z 31 klubów. Sosnowiecki Klub Karate reprezentowało 13 zawodników, którzy łącznie zdobyli 3 złote i 3 brązowe medale.






![Wyłączenia prądu w Sosnowcu. Sprawdź, gdzie nie będzie prądu [15.06-20.06]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/plug-3285062_1280.webp)











Dodaj komentarz