Wiadomości z Sosnowca

Paczkomaty blisko Ciebie w Sosnowcu. Sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać!

  • Dodano: 2019-09-19 08:45, aktualizacja: 2019-09-19 09:10

Często zamawiasz przez Internet? A może sprzedajesz okazyjnie swoje produkty?  Nie lubisz czekać na kuriera, gdy masz wolny dzień? Godziny otwarcia placówek pocztowych zupełnie Ci nie odpowiadają? Szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci szybkie nadanie i odebranie paczki? O każdej porze dnia i nocy? Jeśli tak, to sprawdź ofertę Paczkomatów-nowoczesnych urządzeń do samoobsługowego odbierania i nadawania paczek.

Zalety Paczkomatów 

Coraz więcej osób decyduje się na Paczkomaty. Są one ekonomiczne, błyskawiczne, a także wygodne dla tych, którzy nie lubią być ograniczani przez konkretne godziny pracy kurierów, czy otwarcia placówek pocztowych. Jakie są jeszcze inne zalety Paczkomatów? 

Szybkość

Korzystając z Paczkomatów masz 98% szans, że Twoja paczka dojdzie już następnego dnia. Przesyłki realizowane są maksymalnie w 48 godzin. To świetne rozwiązanie, gdy zależy Ci na dostarczeniu czegoś naprawdę szybko! 

Ekonomia

Korzystanie z Paczkomatów jest po prostu opłacalne. Oszczędzasz czas i pieniądze. Możesz błyskawicznie nadać kilka paczek i odebrać te, które już na Ciebie czekają. 

Ekologia

Paczkomaty to rozwiązanie ekologiczne. Paczki zawożone są do jednego punktu, z którego są odbierane przez klientów. Co istotne, sieć Paczkomatów rozwija się na tyle szybko, że większość osób znajdzie taki blisko swojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu odbierze paczkę, nawet podchodząc do niego pieszo i tym samym nie zanieczyszczając niepotrzebnie środowiska. 

Śledzenie paczki

Wybierając Paczkomaty możesz także śledzić trasę swojej paczki do momentu jej nadania, do odebrania. W ten prosty sposób możesz nawet zaplanować czas na odbiór paczki, wiedząc, że już za momencik pojawi się w Paczkomacie bądź jest naprawdę blisko. 

Dostęp 24/h

Paczkomaty to prawdziwa wygoda dla tych, którzy chcą nadawać Paczki dokładnie wtedy, gdy im to pasuje. Wybierając tę opcję, możesz nadać paczkę zaraz po pracy, przed pracą, czy też wracając z wieczornego spaceru z psem. Zawsze, gdy akurat znajdziesz na to czas. Masz na to 24 godziny, siedem dni w tygodniu. 

Odbiór i nadanie w Paczkomacie 

Zainteresowały Cię Paczkomaty? Sprawdź, jak możesz nadać i odebrać paczkę! Zarówno odbiór, jak i nadanie jest dziecinnie proste. 

Jak nadać paczkę?

By nadać paczkę w Paczkomacie, najpierw musisz sprawdzić, jej wielkość i wybrać odpowiednią etykietę. Możesz to zrobić za pośrednictwem strony WWW i Menedżera Paczek, a także bezpośrednio w Paczkomacie. Gdy opłacisz wysyłkę i odpowiednio przygotujesz paczkę, wystarczy, że przejdziesz przez wszystkie polecenia, które wyświetlają Ci się na ekranie, a potem umieścisz paczkę w skrytce, która się otworzyła. Gotowe! 

Jak odebrać paczkę? 

Odebranie paczki jest jeszcze łatwiejsze! Gdy czekasz na przesyłkę do Paczkomatu, to od razu, gdy zostanie ona tam umieszczona, otrzymasz powiadomienie, że możesz otrzymać paczkę. W smsie przyjdzie do Ciebie 6-cyfrowy kod bądź kod QR, który wprowadzisz do Paczkomatu bądź zeskanujesz. Po wykonaniu poleceń z ekranu otworzy się skrytka, w której jest umieszczona Twoja paczka. 

By jeszcze bardziej ułatwić sobie nadawanie, odbieranie, jak i zarządzanie paczkami możesz pobrać bezpłatną aplikację mobilną od InPostu. Poinformuje Cię o odbiorze paczki, a także zapewni wiele innych przydatnych opcji. 

Nowe Paczkomaty w Twoim mieście

Sieć Paczkomatów rozwija się z dnia na dzień. Aktualnie jest ich już ponad 4800. Dzięki temu znalezienie maszyny blisko swojego miejsca zamieszkania nie będzie niczym trudnym. Teraz w Sosnowcu pojawił się nowy Paczkomat, którego lokalizacje znajdziesz tutaj. Prócz niego możesz także korzystać z innych dostępnych Paczkomatów na ulicach: Wawel 16, Sienkiewicza 3, Teatralna/Sienkiewicza, Narutowicza 5, Narutowicza 51, Józefa Mireckiego 23 oraz Kierocińskiej 32. Dokładną mapkę i informacje znajdziesz na stronie InPostu.

Wybierz nowoczesną technologię, która ułatwi Ci życie i sprawi, że nadawanie oraz odbieranie przesyłek będzie proste i błyskawiczne. Zero czekania na kuriera, uzależnienia od godzin otwarcia placówek pocztowych, czy innych niedogodności. 

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Kajetan

    Na jakiej stronie mozna sledzic paczke ..?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.