Wiadomości z Sosnowca

Obieraczka do ziemniaków - poznaj 4 jej główne zalety

  • Dodano: 2020-05-18 07:45, aktualizacja: 2020-05-18 07:53

Obieraczka do ziemniaków to urządzenie, które znajduje zastosowanie głównie w gastronomii. Nie tylko zdecydowanie oszczędza czas potrzebny na przygotowanie posiłku, ale także sprawia, że serwowane potrawy są zawsze świeże. Zastanawiasz się, jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą korzystanie z obieraczki do ziemniaków? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części tekstu. Zapraszamy do lektury.

  1. Dobierz urządzenie na miarę swoich potrzeb.
  2. Obieraczka do ziemniaków — postaw na ekspresowe serwowanie świeżych potraw.
  3. Obieraczki do ziemniaków idealne tam, gdzie liczy się czas.
  4. Obieraczki do ziemniaków także do innych warzyw.

Obieraczka do ziemniaków to jedno z urządzeń, które jasno wskazuje, że postęp technologiczny dotyka każdą dziedzinę życia. W przypadku przygotowywania potraw jest to niezwykle istotne. Wiele punktów gastronomicznych opiera się bowiem na szybkiej kuchni. Im smaczniejsze danie, a do tego przygotowane w niemalże ekspresowym tempie, tym większe zainteresowanie daną usługą. Wynika to głównie z faktu, że wiele osób kupujących posiłki na mieście nie ma czasu na spokojne ich spożycie. Dotyczy to w dużej mierze pracowników korporacji oraz urzędów, którzy mają konkretny czas w ciągu dnia, który mogą przeznaczyć na przerwę.

Dobierz urządzenie na miarę swoich potrzeb

Obieraczka do ziemniaków to urządzenie, które w pełni możesz dopasować do swoich potrzeb. W tym wypadku istotna jest nie tylko wielkość danego punktu gastronomicznego, ale także ilość dań serwowanych z ziemniaków. W tym miejscu warto zaznaczyć, że dotyczy to nie tylko konieczności przygotowania szybkiego i świeże pure, ale także serwowania smacznych frytek. Z obieraczki do ziemniaków chętnie korzystają także punkty oferujące dania wegetariańskie oraz wegańskie. W przypadku tego rodzaju restauracji dobrze jest zdecydować się na większe urządzenie, które sprosta oczekiwaniom nawet wtedy, kiedy ilość klientów jest największa.

Obieraczka do ziemniaków — postaw na ekspresowe serwowanie świeżych potraw

Poszczególne obieraczki do ziemniaków różnią się między sobą nie tylko pojemnością warzyw, ale także technologią obierania. W przypadku niewielkich punktów gastronomicznych doskonale sprawdzają się urządzenia o wydajności 8 kg/h. Jeżeli zależy nam na sprzęcie, który będzie służył przez długi czas dobrze jest zwrócić uwagę na elementy, z których jest wykonany. Dużą popularnością cieszą się urządzenia wyposażone w okładziny, które nie wymagają regeneracji. W przypadku tego rodzaju sprzętu wymieniany jest jedynie talerz ścierny.

Obieraczki do ziemniaków idealne tam, gdzie liczy się czas

Jeżeli prowadzisz dużą restaurację lub oferujesz dania szybkiej obsługi istotny jest dla Ciebie czas. Właśnie z tego powodu warto rozważyć zakup większego sprzętu o wysokiej wydajności, która może wynieść nawet 430 kg/h. Tej klasy obieraczka do ziemniaków zazwyczaj wykonana jest ze stali nierdzewnej, co znacznie zwiększa jej żywotność. Nie bez znaczenia jest również fakt, że jednorazowo możesz umieścić w urządzeniu nawet 20 kg warzyw.

Obieraczki do ziemniaków także do innych warzyw 

Z punktu widzenia punktów gastronomicznych istotny jest także fakt, że obieraczka do ziemniaków może być wykorzystywana także do innych warzyw. W zależności od wybranego modelu możesz zdecydować się na wariant obierający także warzywa korzeniowe lub buraki. W przypadku tego rodzaju urządzeń proces obierania odbywa się w taki sposób, aby wydajność sprzętu była możliwie jak największa. Prosta i wytrzymała konstrukcja obieraczki do ziemniaków sprawia, że bezpiecznie może ją obsługiwać każdy pracownik.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.