Wiadomości z Sosnowca

Naklejki z logo, które robią wrażenie

  • Dodano: 2019-12-13 14:45

Naklejki to jeden z szybszych sposobów na nie tylko sezonową prezentację logo. W ten sposób można przygotować serię wyjątkowych świątecznych etykiet oraz noworoczne naklejki dekoracyjne, dumnie prezentujące barwy firmowe. Producenci naklejek oferują wiele użytecznych formatów, wśród których z pewnością znajdziesz właściwy dla Twojego logo.

Świąteczne etykiety z logo

Sezonowe naklejki z logo mogą okazać się strzałem w dziesiątkę w okresie przedświątecznym. To szybki i prosty sposób na uzupełnienie standardowych opakowań przekazem nawiązującym do pozytywnych, świątecznych i noworocznych emocji, które towarzyszą zakupom w tym czasie. Papierowe naklejki sprawdzą się idealnie, również jako dyskretny element personalizujący modne w tym okresie, oszczędne w formie rustykalne opakowania nawiązujące zarówno fakturą i kolorystyką do materiałów naturalnych. Odpowiedni projekt i papier pozwoli urozmaicić design podobnych do siebie toreb, pudełek, słoików i teczek używanych na co dzień.

Przezroczyste naklejki na święta i nie tylko

Do zastosowań bardziej współczesnych idealne wydają się naklejki drukowane na folii. Folia to wytrzymały materiał, który sprosta ekspozycji na zewnątrz, może ozdobić okna, drzwi, a nawet podłogi. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem są naklejki drukowane na folii przezroczystej. Wystarczy nakleić je na powierzchni odpowiednio kontrastującej z kolorystyką naszej grafiki, żeby przekaz był widoczny. Przezroczyste naklejki to także świetny sposób na ozdobę powierzchni przeszklonych. W ten sposób łatwo można zmienić charakter ekspozycji i zachęcić potencjalnych klientów do interakcji z marką i świąteczną ofertą dzięki emocjom nawiązującym do tych wyjątkowych chwil.

Naklejki i unboxing

W czasie świąt magia zakupów udziela się wszystkim. Każdy z nas cieszy się na myśl, że prezent ucieszy i wprowadzi obdarowanych w pozytywne emocje. Jednocześnie otrzymując podarek lub po prostu robiąc prezent sobie, największą uwagę przywiązujemy do chwili otwarcia opakowania. Dobrze zaprojektowana naklejka to idealny sposób na to, aby urozmaicić unboxing i sprawić, że chwila interakcji z opakowaniem zapadnie jeszcze głębiej w pamięć klienta, użytkownika czy partnera biznesowego. Zastosowanie gustownej naklejki może pomóc wyróżnić opakowanie z setek podobnych kompozycji. Poza tym jest to dodatkowa przestrzeń na prezentację treści i budowanie relacji z marką i firmą. 

Sezonowe zastosowanie naklejek nie musi być ograniczone do drukowania etykiet czy naklejek zabezpieczających opakowanie przed niezamierzonym otwarciem. W ten sposób możemy ozdobić także otoczenia i przedmioty, których używamy na co dzień.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.