Wiadomości z Sosnowca

Zespół Horrorshow nakręcił teledysk do hymnu Zagłębia Sosnowiec "Zawsze wierni" [WIDEO]

  • Dodano: 2023-06-13 10:30

Sosnowiecki zespół Horrorshow opublikował nowy teledysk do piosenki "Zawsze wierni". Piosenka ta jest oficjalnym hymnem drużyny sportowej Zagłębie Sosnowiec.

Horrorshow powrócił z nowym teledyskiem!

Podczas ostatniego meczu sezonu Zagłębia Sosnowiec na stadionie ArcelorMittal Park zaprezentowano premierowy teledysk zespołu Horrorshow do piosenki "Zawsze wierni" będącej hymnem sosnowieckiej drużyny. W teledysku wystąpili nie tylko członkowie zespołu, ale również ich przyjaciele i kibice Zagłębia Sosnowiec. Teledysk został przyjęty bardzo entuzjastycznie, a w zaledwie dwa dni od publikacji w serwisie YouTube obejrzano go już 10 tysięcy razy! 

Sosnowiecki zespół Horrorshow zajmuje się wykonywaniem muzyki z gatunków oi i ska. Z przerwami działa od 1994 roku. W skład zespołu wchodzą Banan, Janek, Majka, Rudi i Spec. W ubiegłym roku, po czteroletniej przerwie, zespół powrócił do koncertowania. Występ w Komin Music Cafe przyciągnął tłumy, a członkowie zespołu na tym nie poprzestali i postanowili odświeżyć swoje numery w studio. Na pierwszy ogień poszedł oficjalny hymn Zagłębia Sosnowiec "Zawsze wierni".

Nowy teledysk można obejrzeć poniżej.

Co myślicie o teledysku? Dajcie znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również