Wiadomości z Sosnowca

Wyróżnienie dla ucznia Sportowej Szkoły Podstawowej nr 17 w Sosnowcu

  • Dodano: 2020-05-19 09:15

18 maja podsumowano i ogłoszenie wyników IV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji św. Jana Pawła II.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria – klasy 4-6 szkoły podstawowej, II kategoria klasy – 7-8 szkoły podstawowej oraz III kategoria szkoła ponadpodstawowa i objęty był honorowym patronatem Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej, Śląskiego Kuratora Oświaty Urszuli Bauer, ks. Arcybiskupa Metropolity Częstochowskiego Wacława Depo oraz o. Mariana Waligóry, Przeora Jasnej Góry.

Pandemia pokrzyżowała nieco plany organizatorów i uczestników konkursu, ponieważ do końca marca zadaniem uczestników było  nadesłanie  filmików z nagraną recytacją. Uczeń klasy 5b Sportowej Szkoły Podstawowej nr 17, Bartosz Widera, zdobył zaszczytne wyróżnienie wśród grona 45 utalentowanych uczestników z województwa śląskiego. Wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym  miało odbyć się na Jasnej Górze w Sali Papieskiej w 100 rocznicę Urodzin św. Jana Pawła II , ale niestety odbyło się za pomocą nagranego filmu - kliknij TUTAJ

Bartoszowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych nagród w konkurach,a jego Rodzicom bardzo dziękujemy za  pomoc przy realizacji nagrania - podkreśla Iwona Bartczak z SP 17.

Wyróżnienie dla ucznia Sportowej Szkoły Podstawowej nr 17 w Sosnowcu

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.