Wiadomości z Sosnowca

Wraca SIK - Sosnowiecki Iwent Kabaretowy

  • Dodano: 2020-07-31 09:30

Sosnowiecki Iwent Kabaretowy powraca do miasta. Gwiazdy kabaretów po raz drugi wystąpią w Parku im. Jacka Kuronia w Kazimierzu. Tego dnia rozdamy też niezwykłe nagrody.

Hollywood ma swoje Oscary i Maliny. Sosnowiec również wprowadza wyróżnienia. W tym roku, po raz pierwszy, w trakcie Sosnowieckiego Iventu Kabaretowego (SIK), będziemy wręczać promocyjne nagrody Sosnowca. Przyznamy dwie nagrody - pozytywną i negatywną: dla instytucji, osób, stowarzyszeń, celebrytów. Złoty Sosnowiecki Paszport za rozpowszechnianie pozytywnego wizerunku miasta oraz Złoty Nocnik m.in za „podlewanie” stereotypów.

Po raz pierwszy będziemy przyznawali nagrodę za promocję: złoty paszport i wersję mniej pozytywną: złoty nocnik. Tę drugą zapewne również otrzyma ktoś, kto „promuje miasto”, ale raczej w sposób powiedzmy mniej pozytywny – mówi Michał Mercik, pełnomocnik prezydenta Sosnowca.

Laureatów poznamy już 29 sierpnia w czasie drugiej edycji SIK, który odbędzie się w jeszcze pachnącej nowością muszelce koncertowej w Parku im. Jacka Kuronia. W 2020 roku SIK powraca, ku radości miłośników humoru w najlepszym wydaniu!

Zapowiada się doskonała impreza, a wśród gwiazd wystąpią: Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Formacja Chatelet oraz Ewa Błachnio & Muzikanty. Wydarzenie poprowadzi Ewa Błachnio. - Cieszymy się, że drugi rok z rzędu współpracujemy z urzędem i Miejski Dom Kultury „Kazimierz". Sprzedaż biletów rusza w piątek, o godzinie 12.00. Bilety będą dostępne online na www.biletyna.pl oraz w siedzibie MDK w Kazimierzu Górniczym - wyjaśnia Małgorzata Morcinek z firmy Star Manager.

Widzimy się 29 sierpnia, o godzinie 17.00, w Parku im. Jack Kuronia.

Wraca SIK - Sosnowiecki Iwent Kabaretowy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również