Wiadomości z Sosnowca

Tragedia w Sosnowcu. W domu jednorodzinnym znaleziono zwłoki dwóch osób

  • Dodano: 2024-02-12 13:30, aktualizacja: 2024-02-13 08:37

W Sosnowcu w jednym z domów jednorodzinnych znaleziono ciała kobiety i mężczyzny.  Zatrzymano 32-letniego mieszkańca Sosnowca. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem mężczyźnie grozi kara od 15 do 30 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

Zatrzymano 32-letniego mężczyznę

W niedzielę 11 lutego około godziny 11:00 w domu jednorodzinnym przy ulicy Wapiennej w Sosnowcu znaleziono zwłoki dwóch osób: 67-letniej kobiety i 66-letniego mężczyzny. Na miejscu zdarzenia zostały przeprowadzone oględziny oraz dokonano zabezpieczenia śladów i dowodów zbrodni. W związku z tą sprawą został zatrzymany jeden mężczyzna, którego ujęto poza terenem województwa śląskiego.

– Tego samego dnia poza granicami województwa śląskiego został zatrzymany mieszkaniec Sosnowca, 32-letni mężczyzna. Mężczyzna usłyszał dzisiaj zarzuty prokuratorskie. Jest to zbrodnia, zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem – przekazał aspirant Tomasz Mogielski, zastępca oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. 

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 15 do 30 lat lub dożywocie.


Źródło: KMP Sosnowiec

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również