Wiadomości z Sosnowca

Targi Intourex

  • Dodano: 2011-01-14 09:00

Już w lutym Expo Silesia będzie organizatorem kolejnych dużych targów. Tym razem w sosnowieckich halach odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX. Wystawcy zaprezentują swoje oferty w dniach od 18 do 20 lutego br.


INTOUREX rozpocznie targowy sezon turystyczny 2011 w południowej Polsce. Dzięki temu wydarzeniu wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość zapoznania się w jednym miejscu z kompleksową ofertą wakacyjnych wyjazdów. Skorzystają zarówno handlowcy, jak i ostatecznie odbiorcy usług podróży.


Podczas targów konsumenci będą mieli okazję skorzystania z atrakcyjnych rabatów na wakacyjne wyjazdy oferowane przez największych touroperatorów. Ci którzy nie planują wyjazdu, a szukają jedynie możliwości relaksu w ośrodkach SPA i odnowy biologicznej również znajdą coś dla siebie. Swoją ofertę zaprezentują też parki rozrywki, specjalizujące się w turystyce rodzinnej i weekendowej.


Obok bogatej oferty wczasów i wycieczek, na targach INTOUREX będzie można zapoznać się z zagranicznymi regionami turystycznymi, ofertami przewoźników, bazą noclegową, agroturystyką, uzdrowiskami itp. Prezentowany będzie pełen zakres ubezpieczeń i kredytów, a z atrakcji pojawią się konkursy z wycieczkami do wygrania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również