Wiadomości z Sosnowca

Szczęśliwy finał poszukiwań 80-latki. Pomógł owczarek o imieniu Nawir

  • Dodano: 2022-03-11 11:00

Sosnowiecki przewodnik psa służbowego, wraz ze swoim podopiecznym o imieniu Nawir, późnym wieczorem wspierali dąbrowskich policjantów w poszukiwaniach zaginionej starszej kobiety. Jej życie mogło być zagrożone, gdyż ustalono, że mogła wyjść z domu niezbyt ciepło ubrana. Możliwe też, że nie była w stanie odnaleźć drogi do domu. Na szczęście, dzięki umiejętnościom policyjnego czworonoga, mundurowi szybko ją odnaleźli.

Pies policyjny „Nawir” odnalazł zaginioną 80-letnią mieszkankę Dąbrowy Górniczej

Do dąbrowskich policjantów wpłynęła informacja o zaginięciu 80-letniej kobiety. Sprawie od razu nadano najwyższy priorytet, bowiem ustalono, że zaginiona mogła wyjść z domu niedostatecznie ubrana, co przy panujących warunkach atmosferycznych (temperatura już późnym wieczorem spadła poniżej zera stopni) mogło mieć tragiczne skutki.

Mundurowych z Dąbrowy natychmiast wsparł sosnowiecki przewodnik psa służbowego razem ze swoim podopiecznym – owczarkiem o imieniu Nawir. Ten policjant na czterech łapach ma na swoim koncie już wiele sukcesów. I tym razem bardzo szybko podjął trop i doprowadził policjantów do zaginionej.

Zdezorientowana 80-latka trafiła najpierw pod opiekę lekarzy, a następnie rodziny.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również