Wiadomości z Sosnowca

Spotkaj się z Mikołajem. Przedświąteczne spotkanie w Auchan Sosnowiec

  • Dodano: 2022-11-29 06:00, aktualizacja: 2022-11-28 19:15

Dla dzieci, które marzą o tym, aby spotkać się z Mikołajem osobiście Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec przygotowało przedświąteczną niespodziankę.

Rozmowa z Mikołajem

W sobotę 3 grudnia wyjątkowy gość ze śnieżnobiałą brodą odwiedzi Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec. Od godziny 10.00 do godziny 16.00 najmłodsi będą mogli porozmawiać z Mikołajem i zrobić sobie pamiątkowe świąteczne zdjęcie. 

Czas poprzedzający mikołajki oraz święta Bożego Narodzenia to dla dzieci czas marzeń i radosnych emocji. Czy Mikołaj pamięta o wszystkich przekazanych przez dzieci życzeniach? Maluchy, które wraz z rodzicami odwiedzą w sobotę 3 grudnia Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec będą mogły spotkać się z Mikołajem i przypomnieć mu o swoich świątecznych marzeniach. Mikołaj wręczy dzieciom słodkie upominki i chętnie zapozuje do wspólnego świątecznego zdjęcia. W sobotnie popołudnie radosny gwar i śmiech dzieci z pewnością wypełnią pasaż centrum handlowego. 

Przedświąteczne spotkanie z Mikołajem odbędzie się w sobotę 3 grudnia od godziny 10.00 do godziny 16.00 w Centrum Handlowym Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu.

Spotkaj się z Mikołajem. Przedświąteczne spotkanie w Auchan Sosnowiec / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również