Wiadomości z Sosnowca

Sosnowieccy policjanci odnaleźli skradzione przedmioty. Czy wiesz do kogo należą?

  • Dodano: 2021-12-21 08:30, aktualizacja: 2021-12-21 09:41

Sosnowieccy wywiadowcy w październiku br. zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę włamania do jednego z garaży w dzielnicy Zagórze. Okazał się nim wówczas 33-letni mieszkaniec Sosnowca. W trakcie dalszych czynności z zatrzymanym śledczy odnaleźli miejsce, gdzie mężczyzna gromadził swoje łupy.

Zatrzymano 33-letniego złodzieja z Sosnowca 

W dniu 1 października br. roku sosnowieccy wywiadowcy zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę włamania do jednego z garaży w dzielnicy Zagórze. Podczas dalszych czynności w tej sprawie śledczy ustalili gdzie gromadził swoje łupy, pochodzące, jak się okazało, z szeregu włamań dokonanych na terenie całego miasta. Niestety, pomimo wykonania szeregu drobiazgowych czynności śledczych, do dziś nie udało się ustalić prawowitych właścicieli części zabezpieczonych wówczas przedmiotów.

Rozpoznajesz skradzione mienie?

Prezentujemy ich zdjęcia, jednocześnie prosząc państwa o pomoc w ustaleniu, do kogo należały. W przypadku rozpoznania przedmiotów prezentowanych na zdjęciach prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 12 80 powołując się na RSD 643/21. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również