Wiadomości z Sosnowca

Sosnowiec: Marihuana w psiej budzie. Policja zatrzymała dwie osoby

  • Dodano: 2021-04-27 10:45

Policjanci z Sosnowca zatrzymali dwoje mieszkańców Dąbrowy Górniczej, którzy wtargnęli do jednego z domów w dzielnicy Ostrowy Górnicze i terroryzując mieszkańców bronią pneumatyczną, kierowali pod ich adresem groźby. Odchodząc oddali strzał do zaparkowanego na posesji samochodu. Podczas zatrzymania sprawców, policjanci znaleźli na zajmowanej przez nich posesji ponad 80 porcji suszu marihuany i sadzonki konopi indyjskich ukryte w psiej budzie.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Sosnowieccy policjanci otrzymali informację, że w jednym z domów w dzielnicy Ostrowy Górnicze doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonych, do ich domu, w którym aktualnie przebywał również gościnnie członek ich dalszej rodziny, wtargnęła jego córka w towarzystwie nieznanego mężczyzny zamaskowanego kominiarką. Agresorzy, wymachując bronią pneumatyczną, zaczęli kierować groźby pod adresem osób przebywających w domu. Na koniec, opuszczając posesję, kobieta oddała strzał w kierunku zaparkowanego na podjeździe samochodu, wybijając jego tylną szybę.

Policjanci ustalili personalia zamaskowanego napastnika oraz namierzyli i zatrzymali przestępczy duet. Podczas przeszukania zajmowanej przez nich posesji, policjanci znaleźli broń pneumatyczną, susz marihuany oraz sadzonki konopi indyjskich ukryte w psiej budzie. Oboje podejrzani zostali objęci policyjnym dozorem i zakazem kontaktowania się w jakikolwiek sposób z pokrzywdzonymi.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.