Wiadomości z Sosnowca

Rodzinny spacer teatralny w Sosnowcu. Zapisz się!

  • Dodano: 2023-08-10 10:00

Być może codziennie mijacie miejsca, w których ktoś kiedyś próbował realizować swoje artystyczne marzenia. Podczas spaceru poznacie i odwiedzicie 5 przestrzeni kojarzących się ze słynnymi ludzi, którzy na jakimś etapie swojego życia byli związani z Sosnowcem!

Historyczny spacer z rodziną

Poszczególne stacje spaceru będą okazją do uwalniania wyobraźni i międzypokoleniowych zabaw. Każdy przystanek to jedno zadanie dla grupy biorącej udział w wydarzeniu. Przy okazji wędrówki poznacie historię miasta i sosnowieckiej kultury. Spacer poprowadzą pedagożki teatru, zapraszając do międzypokoleniowych gier i zabaw.

Miejsce i godzina zbiórki: Sosnowiec, ul. Teatralna 4, 10 września, godz. 12:00.

Na spacer zapraszamy dzieci od 5 roku życia oraz bliskich im dorosłych. Zachęcamy do udziału większe grupy składające się z dorosłych oraz dzieci (np. rodzice + dzieci, dziadkowie + rodzice + dzieci, ciocie, kuzyni itp.). Zachęcamy do założenia wygodnego stroju. - informują organizatorzy.

Jak zapisać się na spacer?

ZAPISY: Na ten spacer obowiązują zapisy, Agata Kędzia, 883 500 915, edukacja@teatrzaglebia.pl. Prowadzenie: Justyna Czarnota, Agata Kędzia

Spacer został zaprojektowany w 2022 roku w ramach programu SPACEROWNIK TEATRALNY, którego organizatorem jest Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Spacery teatralne literacko-historyczne zostały dofinansowane przez Miasto Sosnowiec w zakresie wsparcia kultury.

Organizator: Fundacja Szafa Gra, Teatr Zagłębia w Sosnowcu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również