Wiadomości z Sosnowca

Rodzina wjechała w drzewo. On brał narkotyki, ona była pijana

  • Dodano: 2021-02-22 14:30

Sosnowieccy policjanci ustalili i zatrzymali dwoje dorosłych uczestników wypadku, do jakiego doszło w niedzielę wieczorem w dzielnicy Stary Sosnowiec. W zdarzeniu odniosło obrażenia 6-letnie dziecko, które było pasażerem samochodu. Po tym, jak auto uderzyło w drzewo, kierowca i pasażerka uciekli, zabierając dziewczynkę. Jak się okazało nie bez powodu.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic dzielnicy Stary Sosnowiec doszło do wypadku. Samochód osobowy uderzył tam z dużą siłą w drzewo, po czym jego kierowca wysiadł, pomógł się wydostać pasażerce i dziecku podróżującemu wspólnie z nim, a następnie wszyscy troje oddalili się z miejsca zdarzenia.

Mężczyzna zażywał wcześniej narkotyki

Policjanci w toku prowadzonych dalej czynności ustalili tożsamość wszystkich osób podróżujących autem. Okazało się, że nie bez powodu uciekli oni z miejsca wypadku. Wyszło na jaw, że samochód prowadził 34-letni mężczyzna, który, jak sam przyznał, zażywał wcześniej narkotyki. Badanie wykazało, że znajdował się pod wpływem amfetaminy i marihuany. Towarzysząca mu 23-letnia kobieta miała w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu. Policjanci natychmiast wezwali pogotowie do sześcioletniej dziewczynki, która z widocznymi obrażeniami trafiła pod opiekę lekarzy. Specjaliści zdecydowali o pozostawieniu jej w szpitalu na dalszej obserwacji. O losie zatrzymanych zadecyduje teraz Prokurator.


Źródło: KMP Sosnowiec

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również