Wiadomości z Sosnowca

"Randka w ciemno z książką" w Mediatece!

  • Dodano: 2021-01-26 07:00, aktualizacja: 2021-01-26 05:10

Niebawem Walentynki. Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza wszystkich miłośników książek do udziału w akcji ”Randka w ciemno z książką” w dniach od 8-13 lutego.

Wypożyczalnia dla dorosłych Zagłębiowskiej Mediateki oraz wszystkie filie biblioteczne na terenie Sosnowca, serdecznie zapraszają Czytelników mających ochotę na romantyczną przygodę z książką do udziału w zabawie... Komedia kryminalna z romansem w tle? Biografii filmowej famme fatale – złodziejki męskich serc? Wzruszającej historii miłosnej z czasów II wojny światowej? A może gorrrącego thrillera ?

Poniżej przedstawiamy proste zasady zabawy:

  1. Przyjdź do biblioteki w terminie 8-13 lutego i wybierz interesującą Cię paczkę-niespodziankę, znając tylko kilka szczegółów na temat jej zawartości (np. #Rzym, #wakacje, #amant, #śledztwo).
  2. W paczkach będzie można znaleźć jedną lub więcej książek.
  3. Wypożycz książkę/książki, przeczytaj i baw się przy tym doskonale. Pamiętaj, by zadbać o romantyczny nastrój towarzyszący lekturze – wówczas w mig poczujesz klimat zbliżającego się Dnia Zakochanych.
  4. Akcja przeznaczona jest dla starszej młodzieży, dorosłych i seniorów – każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, przyjemnego, emocjonującego.
"Randka w ciemno z książką" w Mediatece!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również