Wiadomości z Sosnowca

Projekty BO już po ocenie. Głosowanie wkrótce!

  • Dodano: 2020-09-10 16:30, aktualizacja: 2020-09-10 20:45

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego złożono 122 projekty, z czego 104 zostało ocenionych pozytywnie, 5 projektów zostało wycofanych przez autorów, 4 połączyło się, a 11 nie zostało dopuszczonych pod głosowanie mieszkańców. Szczegółowy wykaz projektów z ocenami znajduje się na stronie Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.


Przypominamy, iż od dzisiaj, autorzy projektów mają 7 dni na odwołanie się od decyzji Zespołu Konsultacyjnego ds. Budżetu Obywatelskiego. Organem odwoławczym jest Prezydent Miasta Sosnowca. Odwołania należy przesłać w wersji elektronicznej na adres mailowy: obywatelski@um.sosnowiec.pl.


 
GŁOSOWANIE

Informujemy, iż tegoroczne głosowanie odbędzie się w dniach od 25 września do 5 października. Podobnie jak w ubiegłych latach odbędzie się ono tylko elektronicznie na stronie www.obywatelski.sosnowiec.pl. 


 
PROMUJ SWÓJ PROJEKT

Przypominamy, że pod każdym projektem jest możliwe pobranie plakatu promocyjnego. Pobierz i promuj swój pomysł wśród znajomych i nie tylko.


 
WIRTUALNY PIKNIK OBYWATELSKI

Z uwagi na obecną sytuację Piknik Obywatelski w tym roku odbędzie się w rzeczywistości wirtualnej. Autorom projektów umożliwimy ich promocję na naszym profilu na facebooku i stronie internetowej.
 
Zainteresowanych taką promocją, prosimy o przesyłanie materiałów multimedialnych na adres obywatelski@um.sosnowiec.pl. Muszą one spełniać następujące właściwości:

  • filmy (do 1 minuty) zamieszczone na serwisie zewnętrznym (YouTube, Vimeo itp.),
  • zdjęcia (maks. 2) w rozdzielczości 2000x2000 pikseli, o rozmiarze nie większym niż 1MB, w formacie jpg,
  • materiały graficzne (maks. 2) w rozdzielczości 2000x2000 pikseli, o rozmiarze nie większym niż 1MB, w formacie jpg. 

Materiały zamieszczane będą w kolejności ich otrzymania. Jeden autor może przesłać jeden materiał promocyjny dotyczący zgłoszonego przez niego projektu. Przesłane materiały nie mogą naruszać ogólnie przyjętych norm obyczajowych. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści materiałów otrzymanych od autorów.


 
MŁODZIEŻOWE I PRZEDSZKOLNE PROJEKTY OBYWATELSKIE

Jednocześnie informujemy, że w tym roku odwołujemy Młodzieżowe i Przedszkolne Projekty Obywatelskie oraz konsultacje społeczne dotyczące modernizacji przedszkolnych placów zabaw.

Projekty BO już po ocenie. Głosowanie wkrótce!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.