Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Ponownie bawimy się za pół ceny. Zgłoś się i weź udział

  • Dodano: 2018-07-18 10:45

Już po raz siódmy w Sosnowcu, a po raz czwarty w miastach Zagłębia Dąbrowskiego odbędzie się akcja "Zagłębie za pół ceny".

W "Zagłębiu za pół ceny" chodzi przede wszystkim o to, aby zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend. Kolejna edycja odbędzie się w weekend 31 sierpnia - 2 września.

Przedsiębiorcy na terenie Sosnowca cechują się dużą pomysłowością, a miejsc gdzie fajnie można spędzić czas "po godzinach" jest coraz więcej - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że po raz drugi zapraszamy do wzięcia udziału nie tylko przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Tylko w ubiegłym roku sosnowiecka oferta obejmowała 60 miejsc.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w akcji, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do wypełnienia karty zgłoszenia, którą można przesłać na adres mailowy cim@um.sosnowiec.pl. Zgłoszenia przyjmuje Centrum Informacji Miejskiej i czekamy na nie do 10 sierpnia.

W razie jakichkolwiek pytań, pracownicy są do Państwa dyspozycji pod nr tel. (32) 265-60-04 lub (32) 296-06-80 oraz e-mail: cim@um.sosnowiec.pl.

W załączniku list prezydenta, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

List prezydent

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Najnowsze informacje z Sosnowca w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.