Wiadomości z Sosnowca

Policjanci kontrolują kierujących pojazdami transportu publicznego

  • Dodano: 2020-07-22 09:15

Po zdarzeniach z udziałem nietrzeźwych kierowców pojazdów transportu publicznego sosnowieccy policjanci rozpoczynają wyrywkowe, regularne kontrole osób kierujący takimi pojazdami.

Kierowcy i motorniczy powinni się spodziewać, że w każdej chwili mogą zostać podani sprawdzeniu. Pierwsze tego typu czynności spotkały z się z dużą przychylnością zarówno ze strony samych badanych, jak i wyrozumiałością ze strony podróżnych, którzy czasem muszą poczekać kilka minut- bo tyle właśnie zajmuje sprawdzenie.

Po tragicznych zdarzeniach z udziałem pojazdów transportu publicznego sosnowieccy policjanci rozpoczęli regularne kontrole kierujących. Kierowcy i motorniczy powinni spodziewać się wyrywkowych sprawdzeń, dzięki którym wszyscy będą mogli być pewni, że transport publiczny odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i przepisów prawa. Pierwsze przeprowadzone już tego rodzaju czynności spotkały się z dużą przychylnością zarówno ze strony kontrolowanych, jak i wyrozumiałością ze strony pasażerów, który czasem byli zmuszeni poczekać kilka minut na zakończenie czynności.

Sprawdzenia takie dokonywane będą systematycznie

Policjanci kontrolują kierujących pojazdami transportu publicznego

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również