Wiadomości z Sosnowca

Okazja inwestycyjna w centrum Sosnowca

  • Dodano: 2020-12-29 04:45, aktualizacja: 2020-12-29 04:51

8 grudnia 2020 roku Śląski Uniwersytet Medyczny ponownie ogłosił przetarg na sprzedaż terenów położonych przy ul. Ostrogórskiej w Sosnowcu, o łącznej powierzchni 45 181 m2.

Cena wywoławcza wynosi 8 998 699,77 zł netto, a otwarcie ofert nastąpi 20 stycznia 2021 roku

Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego grunt położony jest na terenach pełniących m.in funkcje zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, zabudowy usługowej oraz zieleni urządzonej. Sprzedawana nieruchomość ma wielki potencjał i stanowi jeden z najbardziej interesujących terenów w centrum Sosnowca. Nieruchomość zlokalizowana jest na obszarze, który można scharakteryzować jako silnie zurbanizowany, o wysokim poziomie zainwestowania, o charakterze rozwojowym, o korzystnej dostępności komunikacyjnej (samochodowej i autobusowej), z dostępem do mediów, dróg publicznych oraz pozwalającym na wiele możliwości zabudowy.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się poniżej ze szczegółami oraz wzięcia udziału w przetargu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 32 208 35 19.

Okazja inwestycyjna w centrum Sosnowca

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również