Wiadomości z Sosnowca

Odbierz bezpłatne maseczki - "lotne patrole" pod sklepami na terenie miasta

  • Dodano: 2020-04-22 09:45

24 tysiące maseczek rozdali sosnowieckim Seniorom wolontariusze z Ratownictwa Wodnego „Asekuracja”, Wojsk Obrony Terytorialnej, Straży Miejskiej oraz strażacy z OSP Cieśle i OSP Timken w ostatnich dwóch tygodniach. To jednak nie koniec!

Od środy 22 kwietnia w godzinach od 15.00 do 17.00 „lotne patrole” znów będą pojawiały się pod sklepami na terenie całego Sosnowca, by dalej rozdawać maseczki.

Każda wykonana z bawełny maseczka pakowana jest w osobny worek

W środku znajduję się instrukcja użytkowania wraz z wyjaśnieniem, że maseczkę można używać wielokrotnie, ale pod warunkiem jej wyprania. Dołączone będą również podziękowania dla wszystkich, którzy szyją maseczki.

Maseczka to wspólne dzieło wolontariuszy z grupy Sosnowiec szyje maseczki, pracowników Teatru Zagłębia w Sosnowcu, sosnowieckiej MBP/ Zagłębiowska Mediateka, Żłobka Miejskiego, Klubów Dziecięcych, urzędników z Wydziału Polityki Społecznej oraz sosnowieckiego MOPSu, pracownikom placówek oświatowych, a także firm: Kati Studio Konfekcja, Usługi Krawieckie Janusz Major, FHU MM Marek Karczmarczyk, Pracownia Krawiecka Kontrafałda, Johnson Electric Poland, Zagłębiak - Sklep Kibica.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.