Wiadomości z Sosnowca

Od 29 maja Teatr Zagłębia zaprasza na spektakle na żywo

  • Dodano: 2021-05-06 11:30

Zgodnie z zapowiedziami rządu – od 29 maja wraca działalność teatrów. Teatr Zagłębia zaprasza wtedy widzów na odświeżoną wersję spektaklu „Boeing, Boeing” w reż. Wojciecha Leśniaka.

- Odświeżyliśmy scenografię do spektaklu, ale zaszły również zmiany w obsadzie „Boeinga”. Tym razem w rolę Maxa wcieli się Przemysław Kania, Pawła zagra Tomasz Muszyński, a stewardessę Jolę – Agnieszka Bałaga-Okońska - informują na stronie internetowej Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

W pierwszy weekend czerwca na scenie będzie można zobaczyć spektakl „Przodownicy miłości. Rewia związkowo-robotnicza” w reż. Jacka Mikołajczyka. Spektakl nominowany do tegorocznej edycji nagród Złote Maski w dwóch kategoriach.

Czerwiec to w Teatrze Zagłębia miesiąc dwóch premier – „Komedii (Wujaszka Wanii)” Jędrzeja Piaskowskiego i Huberta Sulimy oraz spektaklu będącego teatralnym stand-upem autorstwa Jacka Kozłowskiego – „Czas wypadł z ram”.

Nadal można oglądać spektakle na platformie VOD – www.vod.teatrzaglebia.pl – w repertuarze m.in.: „Horror szał”, „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Ślub” i „Nowa Księga Dżungli”.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.