Wiadomości z Sosnowca

Nożownik w Sosnowcu! 44-letni mężczyzna został kilkukrotnie ugodzony nożem

  • Dodano: 2021-12-02 08:30, aktualizacja: 2021-12-02 09:51

Sosnowieccy policjanci szybko ustalili i zatrzymali sprawcę usiłowania zabójstwa, do jakiego doszło na jednej z ulic dzielnicy Zagórze. 44-letni mężczyzna został kilkakrotnie ugodzony nożem. Z ranami kłutymi i ciętymi trafił do szpitala. Napastnikiem okazał się jego znajomy.

Atak nożownika w Sosnowcu

Sosnowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic dzielnicy Zagórze doszło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami, w której trakcie jeden z nich został poważnie raniony nożem. Po przybyciu na miejsce okazało się, że 44-letni poszkodowany ma kilka ran ciętych i kłutych. Policjanci szybko również ustalili, że sprawcą jest jego 44-letni znajomy, który podczas sprzeczki w pewnej chwili wyjął nóż i zaczął zadawać mu ciosy.

Tymczasowy areszt za usiłowanie zabójstwa

Policyjni wywiadowcy ruszyli w teren na poszukiwania napastnika i już kilka przecznic dalej zauważyli mężczyznę, który miał ranę ciętą palca i ślady krwi na ubraniu. Sprawca został zatrzymany. Śledczy przystąpili do intensywnej pracy, dzięki której już na następny dzień, na podstawie zgromadzonych materiałów, Prokurator zdecydował, że zostanie mu przedstawiony zarzut usiłowania zabójstwa. Za to przestępstwo może mu grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 44-latka na 3 miesiące.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.