Wiadomości z Sosnowca

Nabór trwa: konkurs Teatru Zagłębia „Teatralna Antologia Nowych Utopii”

  • Dodano: 2020-06-24 09:00

Jeszcze tylko tydzień trwa nabór do konkursu Teatru Zagłębia - „Teatralna Antologia Nowych Utopii”.

Zapraszamy artystki oraz artystów (nie tylko związanych z teatrem) do wzięcia udziału. Zadaniem uczestników jest stworzenie pracy z dziedziny nowych mediów, która najlepiej odda charakter marzeń, rajów oraz utopii. Konkurs ma na celu umożliwienie twórczego działania tym pracownikom kultury, którym z powodu pandemii COVID-19 zostało ono odebrane.

Konkurs składa się z dwóch etapów

W pierwszym jury w składzie Arti Grabowski, Jacek Jabrzyk, Jolanta Janiczak i Justyna Łagowska, wybierze 10 najlepszych realizacji spośród propozycji nadesłanych w formie m.in. plików filmowych, dźwiękowych, utworów literackich, serii zdjęć lub linków do stron internetowych. Drugi etap konkursu polega na realizacji dwóch, wybranych przez jury, dzieł w rozbudowanej formie. Teatr zapewni twórcom wsparcie w zakresie montażu filmowego, reżyserii dźwięku, animacji komputerowej oraz web designu. Laureaci otrzymają także możliwość korzystania z sali teatralnej, wyposażenia technicznego Teatru, pomoc organizacyjną i promocyjną.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 czerwca o godzinie 12:00. Ogłoszenie oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej projektu – http://www.tanu.teatrzaglebia.pl.

Konkurs dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również