Wiadomości z Sosnowca

Kradzieże, groźby, uszkodzenia samochodów w Sosnowcu Zagórzu. 54-latek został aresztowany!

  • Dodano: 2023-09-25 09:45

Policjanci z komisariatu III w Sosnowcu w ciągu ostatnich kilkunastu dni otrzymali szereg zgłoszeń od mieszkańców dzielnicy Zagórze. Dotyczyły one uszkodzenia samochodów, kradzieży oraz gróźb. Mundurowi szybko ustalili, że za wszystkie przestępstwa odpowiada 54-latek.

Uciążliwy mieszkaniec zatrzymany

Mieszkańcy dzielnicy Zagórze w ostatnim czasie informowali policjantów z komisariatu III o wielu, różnych przestępstwach. Ich zgłoszenia dotyczyły najczęściej uszkodzeń samochodów, kradzieży kamer oraz gróźb. Wszystko to wydarzyło się w ciągu kilkunastu dni.

Zawiadomieni o tych zdarzeniach policjanci szybko połączyli fakty i ustalili, że za wszystkimi uciążliwymi przestępstwami stoi jedna osoba. Sprawcą okazał się 54-letni mężczyzna. Został on zatrzymany, a następnie usłyszał zarzuty za popełnienie łącznie dziesięciu przestępstw. 54-latek miał już wcześniej zatargi z prawem i był karany. Prokurator nadzorujący postępowanie zdecydował się na wniosek o tymczasowy areszt. Przychylił się do tego Sąd Rejonowy w Sosnowcu. W efekcie sprawca spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również