Wiadomości z Sosnowca

Konkurs "Magia Świąt" napisz recenzję i wygraj!

  • Dodano: 2020-12-02 21:15

Kochani Czytelnicy, czy cieszycie się już na dźwięk dzwoneczków reniferów, wesołego „ho, ho, ho!” Świętego Mikołaja i szeleszczących kolorowych papierów do pakowania prezentów? A może bardziej czekacie na świetlne iluminacje naszego miasta – choinkę, aniołki i mikołajowy autobus oraz wydobywające się z wszystkich sklepowych głośników świąteczne piosenki? Nie? Mamy zatem inną propozycję – wspólnie obudźmy literackiego ducha Świąt przypominając najbardziej klimatyczne bożonarodzeniowe lektury, przy których nawet największemu sceptykowi mięknie serce i udziela się gwiazdkowy nastrój. 

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na recenzje książek o Bożym Narodzeniu lub takich, które bezsprzecznie ze Świętami się kojarzą, czyniąc z grudniowej celebracji istotny motyw fabularny. Dla laureatów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe, ale nie tylko. Nagrodzone teksty zostaną upublicznione w formie wideorecenzji w gwiazdkowym odcinku naszego youtubowego cyklu „Strona po stronie”.

Na Wasze MBP Sosnowiec czeka do 16 grudnia 2020

Uwaga – recenzje nie muszą dotyczyć nowości wydawniczych. Do dyspozycji macie całą historię literatury polskiej i zagranicznej. Powodzenia!

P.S. Pamiętajcie, że wciąż możecie wypożyczać książki z Zagłębiowskiej Mediateki

REGULAMIN KONKURSU

Konkurs "Magia Świąt" napisz recenzję i wygraj!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.