Wiadomości z Sosnowca

Kolejna odsłona akcji, w której znane osoby komentują zachowania kierowców

  • Dodano: 2020-06-22 10:00

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”.

Dzisiaj niebezpieczne zachowania kierowców na drodze komentuje popularny artysta kabaretowy i prezenter radiowy Mariusz Kałamaga. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że komentarz znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” - to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe. Gośćmi specjalnymi podczas inauguracji kampanii byli rajdowcy Kajetan Kajetanowicz i Maciej Giemza.

Niebezpiecznym zachowaniom kierowców na drodze przyjrzy się tym razem znany prezenter radiowy i telewizyjny, były członek i lider kabaretu Łowcy.B - Mariusz Kałamaga. Pochodzący z Bytomia artysta komentuje film, przedstawiający wykroczenie popełnione przez kierowcę samochodu marki Opel, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innemu kierowcy w Katowicach na zjeździe z autostrady A4 w kierunku DTŚ. Jest to newralgiczny odcinek komunikacyjny całego Górnego Śląska. Nawet drobna kolizja w tym miejscu w godzinach szczytu może sparaliżować ruch i utrudnić życie  tysiącom ludzi. Zachęcamy do obejrzenia filmu i liczymy na ich dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

ZOBACZ NAGRANIE

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.