Wiadomości z Sosnowca

Kino w Ogrodzie – już w 2021 r. w Zagłębiowskiej Mediatece

  • Dodano: 2020-11-11 06:30, aktualizacja: 2020-11-10 20:18

Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich miłośników i miłośniczek Kina w Bibliotece (i kina w ogóle).

Po wielu emocjonujących perypetiach i zwrotach akcji, w ogrodzie Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu) pojawił się z dawna wyczekiwany ekran LED, dzięki któremu Zagłębiowska Mediateka będzie mogła organizować pokazy plenerowe w okresie wiosenno-letnim. 

Ekran i towarzyszący mu sprzęt (system nagłośnienia, kamera wizyjna itp.) zostały już drobiazgowo przetestowane, a pracownicy przeszkoleni, aby dostarczyć przyszłym widzom jak najlepszych audiowizualnych wrażeń. Ekran i nagłośnienie zostały zaprojektowane tak, by w ogrodzie można było na żywo oglądać i słuchać transmisji wydarzeń rozgrywających się w Auli Zagłębiowskiej Mediateki. Teraz czytelnicy będą mogli pośrednio uczestniczyć choćby w niektórych spotkaniach autorskich i jednocześnie zajadać pyszne lody na tarasie Niekawiarni w Mediatece.

Zakup ekranu i sprzętu został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego (VI edycji) dzięki głosom czytelników i mieszkańców Sosnowca.

Więcej szczegółów na temat oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, w tym Zagłębiowskiej Mediateki, znaleźć można na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.