Wiadomości z Sosnowca

Kino w Ogrodzie – już w 2021 r. w Zagłębiowskiej Mediatece

  • Dodano: 2020-11-11 06:30, aktualizacja: 2020-11-10 20:18

Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich miłośników i miłośniczek Kina w Bibliotece (i kina w ogóle).

Po wielu emocjonujących perypetiach i zwrotach akcji, w ogrodzie Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu) pojawił się z dawna wyczekiwany ekran LED, dzięki któremu Zagłębiowska Mediateka będzie mogła organizować pokazy plenerowe w okresie wiosenno-letnim. 

Ekran i towarzyszący mu sprzęt (system nagłośnienia, kamera wizyjna itp.) zostały już drobiazgowo przetestowane, a pracownicy przeszkoleni, aby dostarczyć przyszłym widzom jak najlepszych audiowizualnych wrażeń. Ekran i nagłośnienie zostały zaprojektowane tak, by w ogrodzie można było na żywo oglądać i słuchać transmisji wydarzeń rozgrywających się w Auli Zagłębiowskiej Mediateki. Teraz czytelnicy będą mogli pośrednio uczestniczyć choćby w niektórych spotkaniach autorskich i jednocześnie zajadać pyszne lody na tarasie Niekawiarni w Mediatece.

Zakup ekranu i sprzętu został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego (VI edycji) dzięki głosom czytelników i mieszkańców Sosnowca.

Więcej szczegółów na temat oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, w tym Zagłębiowskiej Mediateki, znaleźć można na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również