Wiadomości z Sosnowca

Kierowca z ponad 3 promilami próbował przekupić sosnowieckich policjantów!

  • Dodano: 2023-12-04 09:45

Sosnowieccy wywiadowcy, po uzyskaniu informacji od świadków zdarzenia, zatrzymali 43-latka, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Gdy mundurowi poinformowali go o popełnieniu przestępstwa, próbował przekupić ich dwoma butelkami alkoholu. Mężczyzna usłyszał zarzuty za jazdę pod wpływem alkoholu oraz obietnicę wręczenia łapówki.

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów alkoholem

Policjanci otrzymali informację o zatrzymaniu kierowcy, który najprawdopodobniej prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Gdy wywiadowcy przyjechali na jeden z parkingów sklepowych przy ulicy Suchej, czekało na nich dwóch mężczyzn. Widzieli oni, jak na parking przy sklepie spożywczym podjechał samochód. Wysiadł z niego kierowca, którego zachowanie wskazywało, że jest pod wpływem alkoholu. Chwiejnym krokiem poszedł pobliskiego sklepu. Gdy wrócił, zgłaszający nie pozwolili odjechać kierowcy i wezwali Policję.

Mundurowi szybko potwierdzili przypuszczenia świadków – 43-letni obywatel Ukrainy miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Gdy policjanci poinformowali go, że popełnił przestępstwo, ten próbował przekupić ich dwoma butelkami alkoholu, które dopiero co kupił.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty za jazdę na "podwójnym gazie" i próbę przekupstwa. Prokuratura objęła 43-latka policyjnym dozorem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również