Wiadomości z Sosnowca

Kicia Kocia w Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu

  • Dodano: 2023-05-31 06:45, aktualizacja: 2023-05-31 09:29

Kicia Kocia rozbawiła małych pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu

Wyjątkowa inicjatywa dla dzieci

W ramach swojej najnowszej akcji społecznej, Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec w dniu 24 maja zorganizowało wizytę uwielbianej przez dzieci postaci Kici Koci w  Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny. Cel był prosty: dostarczyć radość małym pacjentom przebywającym w szpitalu oraz promować wartościowe treści zawarte w serii książek o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. 

Kicia Koci, mała, bystra kotka spotkała się z ogromnym entuzjazmem zarówno ze strony dzieci, jak i personelu medycznego. Jej przyjazna i kolorowa osobowość oczarowała dzieci, a ich uśmiechy były nie do powstrzymania. Podczas swojej wizyty Kicia Koci zapewniła mnóstwo zabawy, tańca i śmiechu. Dzieci uczestniczyły w interaktywnych zajęciach, które wprowadzały je w świat przygód bohaterki i uczyły ważnych wartości, takich jak przyjaźń, empatia i dbanie o zdrowie. Ponadto, każde dziecko otrzymało drobny upominek jako pamiątkę wizyty.

"Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość odwiedzenia  Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Organizując 2 dniowe wydarzenie w Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec od początku chcieliśmy się podzielić tą radością i nauką również z małymi pacjentami, którzy nie mogli nas odwiedzić na miejscu. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę wspaniałą inicjatywę" – komentuje Paula Bartosik, Marketing Manager Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec.  

Wizyta Kici Koci w dziecięcym szpitalu była kolejnym przykładem zaangażowania Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec na rzecz lokalnej społeczności. Poprzednio Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec wspólnie z sosnowiecką Fundacją „Rób Dobro” zorganizowało akcję „Kręcimy kilometry dla Oli” oraz akcję „Ubrania do oddania” z której zebrane pieniądze trafiły także do podopiecznych Fundacji.

Centrum kontynuuje swoje wysiłki, aby przynosić uśmiech i radość najmłodszym mieszkańcom miasta.

Kicia Kocia w Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również