Wiadomości z Sosnowca

III edycja konkursu na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo

  • Dodano: 2010-12-17 08:45, aktualizacja: 2010-12-17 08:57

Innowator Śląska skierowany jest do podmiotów, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowywaniu lub wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, usługowych, opracowaniu własnych technologii bądź udoskonaleniu zakupionej technologii.


Konkurs ma na celu promocję innowacyjności, wspieranie rozwoju firm i instytucji poprzez promowanie nowych rozwiązań, poprawę wizerunku regionu i jego przedsiębiorców poprzez promocję dobrych przykładów, zachęcanie do poszukiwania nowych metod, wprowadzania stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy czy podejmowania szkoleń w tym zakresie.


O tytuł mogą ubiegać się mikro, mali i średni przedsiębiorcy oraz instytucje sektora badawczo-rozwojowego posiadający siedzibę na terenie województwa śląskiego. Aby zgłosić swój udział w konkursie należy wypełnić Deklarację Uczestnictwa oraz Arkusz Prezentacji i do 28 lutego 2011 roku wysłać pocztą lub dostarczyć do biura konkursu.


Udział w konkursie jest bezpłatny.


Innowator Śląska organizowany jest w ramach projektu "Enterprise Europe Network" oraz projektu systemowego "Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego". Patronat nad nim objął Marszałek Województwa Śląskiego w ramach marki INNOSILESIA.


Organizatorem konkursu jest Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy Górnośląskiej Agencji Przekształceń Przedsiębiorstw S.A. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.


Szczegółowych informacji udziela Biuro Konkursu:

Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw S.A.
ul. Astrów 10, 40-045 Katowice, tel. (032) 730 48 90 w. 213, 502.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również