Wiadomości z Sosnowca

Giełda Minerałów w Sosnowcu

  • Dodano: 2022-04-04 11:30

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości Geo Expo to wyjątkowe wydarzenie i prawdziwe święto kolekcjonerów i wielbicieli unikatów.

Wystawcy zaprezentują nie tylko minerały, ale także skamieniałości, biżuterię, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. Warto zwrócić uwagę na unikatowość przedstawianych dzieł – rękodzieło oraz oryginalne wyroby jubilerskie i ozdoby, których nie spotkacie w żadnym innym miejscu.

– Promujemy to, czego nie znajdziecie w sklepach – spotkacie niezwykłych kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów. Zobaczycie okazałe jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne, będziecie mogli nabyć niepowtarzalną, ręcznie wykonaną biżuterię – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Biżuteria jest prezentem uniwersalnym lecz tylko podczas giełdy będzie można dostać prawdziwe perły – i to dosłownie. Podczas giełdy będzie szansa na zdobycie nietypowych, artystycznych i autorskich ozdób, które sprawią, że prezent będzie wyjątkowy

– Naszym celem jest stworzenie miejsca/wydarzenia, gdzie entuzjaści spotkają się z kolekcjonerami, artystami i rzemieślnikami. Pragniemy w ciekawy sposób przedstawić nauki o naszej planecie – geologii – i jej pięknych wytworach. Chcemy współuczestniczyć w nadawaniu nowych trendów w jubilerstwie poprzez  promowanie małych manufaktur tworzących unikatowe ozdoby. Tym samym  tworzymy  nowy rynek i konkurencję dla masowej produkcji biżuterii. Organizacją targów minerałów i biżuterii zajmujemy się z sukcesem od 2005 roku. W trakcie dwóch dni wydarzenia, zadbamy o każdy szczegół i każdego gościa. Wśród naturalnej biżuterii, pięknych kamieni szlachetnych i darów naszej planety – minerałów, każdy znajdzie coś dla siebie. Giełda adresowana jest do każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas – podkreślają organizatorzy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia TUTAJ.

  • 9-10 KWIETNIA 2022
  • Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR ul. Braci Mieroszewskich 91
  • Wstęp w godzinach 10-18

Bilety dostępne w kasach w dniu wydarzenia lub online

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również